Seniori – Prva B liga Srbije

Domaćin Gost Setovi Ukupno
PozIme tima PB PR PBPR DS IS PBPR Bodovi
1OK Vojvodina NS S 2 2 0 1 0 9 2 3 0 8
2OK Mladenovac 1 0 2 0 9 3 3 0 8
3OK Futog 1 0 2 0 9 4 3 0 7
4ok-banatOK Banat 1 1 1 0 8 4 2 1 7
5OK Topličanin 0 1 2 0 7 4 2 1 6
6ok-loznicaOK Loznica 1 0 1 1 6 5 2 1 6
7OK Kosovska Mitrovica 1 0 1 1 7 5 2 1 5
8ok-užiceOK Užice 1 1 0 1 5 6 1 2 4
9ok-bečejOK Bečej 0 2 0 1 5 9 0 3 2
10OK Šumadija 0 2 0 1 4 9 0 3 1
11ok-bavaništeOK Bavanište 0 1 0 2 0 9 0 3 0
12ok-toplički-vitezoviOK Toplički Vitezovi 0 2 0 1 0 9 0 3 0

 

3. kolo (17/18. oktobar 2020. godine)

Šumadija – Mladenovac 1:3 (16:25, 17:25, 25:23, 16:25) 74:98

Toplički Vitezovi – Banat 0:3 (12:25, 10:25, 16:25) 38:75

Loznica – Kosovska Mitrovica 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:22) 97:85

Bečej – Topličanin 1:3 (22:25, 25:17, 20:25, 21:25) 88:92

Užice – Vojvodina NS Seme 2 0:3 (25:27, 18:25, 19:25) 62:77

Bavanište – Futog 0:3 (22:25, 23:25, 22:25) 67:75

 

1. kolo (03/04. oktobar 2020. godine)

Banat – Mladenovac 2:3 (25:27, 25:18, 30:28, 15:25, 06:15) 101:113

Šumadija – Kosovska Mitrovica 2:3 (19:25, 25:23, 25:15, 22:25, 13:15) 104:103

Toplički Vitezovi – Topličanin 0:3 (21:25, 14:25, 21:25) 56:75

Vojvodina NS Seme 2 – Loznica 3:0 (25:21, 25:18, 25:17) 75:56

Bečej – Futog 2:3 (26:24, 19:25, 25:18, 18:25, 09:15) 97:107

Užice – Bavanište 3:0 (25:22, 25:19, 25:19) 75:60

 

2. kolo (10/11. oktobar 2020. godine)

Mladenovac – Bavanište 3:0 (25:12, 25:13, 25:12) 75.37

Futog – Užice 3:2 (25:19, 21:25, 26:28, 25:19, 17:15) 114:106

Vojvodina NS Seme 2 – Bečej 3:2 (22:25, 25:27, 25:18, 25:18, 15:12) 112:100

Topličanin – Loznica 1:3 (18:25, 21:25, 25:19, 18:25) 82:94

Kosovska Mitrovica – Toplički Vitezovi 3:0 (25:17, 25:23, 28:26) 78:66

Banat – Šumadija 3:1 (25:21, 25:23, 17:25, 25:21) 92:90

 

3. kolo (17/18. oktobar 2020. godine)

Šumadija – Mladenovac 1:3 (16:25, 17:25, 25:23, 16:25) 74:98

Toplički Vitezovi – Banat 0:3 (12:25, 10:25, 16:25) 38:75

Loznica – Kosovska Mitrovica 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:22) 97:85

Bečej – Topličanin 1:3 (22:25, 25:17, 20:25, 21:25) 88:92

Užice – Vojvodina NS Seme 2 0:3 (25:27, 18:25, 19:25) 62:77

Bavanište – Futog 0:3 (22:25, 23:25, 22:25) 67:75

 

4. kolo (24/25. oktobar 2020. godine)

Mladenovac – Futog

Vojvodina NS Seme 2 – Bavanište

Topličanin – Užice

Kosovska Mitrovica – Bečej

Banat – Loznica

Šumadija – Toplički Vitezovi

 

5. kolo (31. oktobar/01. novembar 2020. godine)

Toplički Vitezovi – Mladenovac

Loznica – Šumadija

Bečej – Banat

Užice – Kosovska Mitrovica

Bavanište – Topličanin

Futog – Vojvodina NS Seme 2

 

6. kolo (07/08. novembar 2020. godine)

Mladenovac – Vojvodina NS Seme 2

Topličanin – Futog

Kosovska Mitrovica – Bavanište

Banat – Užice

Šumadija – Bečej

Toplički Vitezovi – Loznica

 

7. kolo (14/15. novembar 2020. godine)

Loznica – Mladenovac

Bečej – Toplički Vitezovi

Užice – Šumadija

Bavanište – Banat

Futog – Kosovska Mitrovica

Vojvodina NS Seme 2 – Topličanin

 

8. kolo (21/22. novembar 2020. godine)

Mladenovac – Topličanin

Kosovska Mitrovica – Vojvodina NS Seme 2

Banat – Futog

Šumadija – Bavanište

Toplički Vitezovi – Užice

Loznica – Bečej

 

9. kolo (28/29. novembar 2020. godine)

Bečej – Mladenovac

Užice – Loznica

Bavanište – Toplički Vitezovi

Futog – Šumadija

Vojvodina NS Seme 2 – Banat

Topličanin – Kosovska Mitrovica

 

10. kolo (05/06. decembar 2020. godine)

Mladenovac – Kosovska Mitrovica

Banat – Topličanin

Šumadija – Vojvodina NS Seme 2

Toplički Vitezovi – Futog

Loznica – Bavanište

Bečej – Užice

 

11. kolo (12/13. decembar 2020. godine)

Užice – Mladenovac

Bavanište – Bečej

Futog – Loznica

Vojvodina NS Seme 2 – Toplički Vitezovi

Topličanin – Šumadija

Kosovska Mitrovica – Banat