Sudije: Mirjana Mitrović (Kosjerić), Nemanja Petrović (Kraljevo);

UŽICE – TOPLIČKI VITEZOVI 3:0 (25:13, 25:12, 25:20) 75:45

Užice: Lekić 14p, Kurćubić (lib), Ćirković (lib), Nenadić 7p, Ignjatović 9p, Lazić (kap) 14p, Radojičić 5p, Elezović, Krstić 7p, Kostić 1p, Lekaj, Kljajić, Đenić; treneri Bogosavljević i Krsmanović;

Toplički Vitezovi: Veselinović, Bzenić 2p, Ristić 4p, Mašulović 7p, Račić 4p, Cvetković 2p, Simonović (kap) 4p;

Dizač Uroš Krstić na servisu

Dugo su Užičani čekali Vitezove da stignu iz Kuršumlije. Utakmica je počela sa 40 minuta zakašnjenja, jer su gosti imali problema sa dolaskom u Užice. Međutim, bez obzira na dugotrajno zagrevanje, domaći igrači nisu dozvolili gostima da se razigraju i za 52 minuta su ostvarili pobedu od 3:0. Ovom pobedom i osvojenim bodovima Užičani su zadržali treće mesto na tabeli, tik iza vodećeg dvojca Dubočice i Metalac Takova.

Napad kapitena Lazića iz zone 4

Šansu na utakmici su dobili i mlađani rezervisti kao nagradu za dobar rad na treningu. Sa više ili manje uspeha oni su iskoristili svoju priliku i zaradili kredit kod stručnog štaba za nastup u narednim utakmicama.

Mlađani rezervista Vladimir Đenić napada iz zone 4

Svaki poen se pozdravlja i proslavlja!

U narednom  sedmom kolu Užičani gostuju u Paraćinu. Utakmica se igra u nedelju 04. novembra 2018. godine u dvorani “7. juli” u Paraćinu sa početkom u 16,00 časova.

Ekipa za primer – dohvatači lopti (Milica, Lara, Janko, Vojin, Ignjat (kap), Kristina, Nikolina, Anja)