Prva B liga Srbije

Domaćin Gost Setovi Ukupno
PozIme tima PB PR PBPR DS IS PBPR Bodovi
1ok-metalac-takovoOK Metalac Takovo 11 0 10 1 65 18 21 1 61
2ok-dubočicaOK Dubočica 10 1 10 1 63 19 20 2 60
3OK Klek Srbijašume 9 2 4 7 46 36 13 9 39
4OK Borac 6 5 6 5 47 36 12 10 39
5ok-užiceOK Užice 7 4 5 6 48 41 12 10 37
6ok-banatOK Banat 7 4 5 6 48 41 12 10 36
7ok-bavaništeOK Bavanište 7 4 5 6 42 42 12 10 33
8ok-mladostOK Mladost 6 5 4 7 39 47 10 12 28
9ok-jagodinaOK Jagodina 6 5 2 9 37 48 8 14 25
10ok-srem-itonOK Srem Eaton 5 6 1 10 28 55 6 16 17
11ok-timokOK Timok 3 8 2 9 22 56 5 17 14
12ok-toplički-vitezoviOK Toplički Vitezovi 1 10 0 11 18 64 1 21 7

I kolo (28/30.09.2018)

Banat – Užice 2:3 (25:23, 25:18, 22:25, 14:25, 10:15) 96:106

Timok – Bavanište 0:3 (22:25, 23:25, 21:25) 66:75

Dubočica – Klek Srbijašume 3:0 (25:15, 25:19, 25:18) 75:52

Borac – Toplički Vitezovi 3:0 (25:23, 26:24, 25:19) 76:66

Jagodina – Srem Eaton 3:0 (25:20, 25:17, 25:19) 75:56

Metalac Takovo – Mladost 3:1 (25:14, 25:19, 22:25, 25:20) 97:78

 

II kolo (05/07.10.2018)

Užice – Mladost 3:2 (14:25, 20:25, 25:22, 25:15, 15:11) 99:98

Srem Eaton – Metalac Takovo 1:3 (14:25, 25:18, 11:25, 20:25) 70:93

Toplički Vitezovi – Jagodina 1:3 (20:25, 25:23, 22:25, 23:25) 90:98

Klek Srbijašume – Borac 3:0 (25:18, 25:16 25:08) 75:42

Bavanište – Dubočica 1:3 (23:25, 25:23, 12:25, 24:26) 84:99

Banat – Timok 3:0 (25:18, 25:16, 25:08) 75:42

 

III kolo (12/14.10.2018)

Timok – Užice 1:3 (22:25, 28:26, 24:26, 23:25) 97:102

Dubočica – Banat 3:1 (25:19, 25:21, 21:25, 25:15) 96:80

Bavanište – Borac 0:3 (23:25, 15:25, 29:31) 67:81

Jagodina – Klek Srbijašume 2:3 (25:19, 25:27, 19:25, 25:20, 13:15) 107:106

Metalac Takovo – Toplički Vitezovi 3:0 (25:22, 25:18, 25:23) 75:63

Mladost – Srem Eaton 3:1 (25:22, 25:20, 23:25, 25:15) 98:82

 

IV kolo (16/17.10.2018)

Užice – Srem Eaton 3:0 (25:17, 25:13, 25:23) 75:53

Toplički Vitezovi – Mladost 1:3 (25:23, 25:27, 16:25, 23:25) 89:100

Klek Srbijašume – Metalac Takovo 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 19:25) 85:98

Bavanište – Jagodina 3:2 (25:15, 25:23, 24:26, 18:25, 15:11) 107:100

Banat – Borac 3:1 (25:20, 25:21, 24:26, 25:22) 99:89

Timok – Dubočica 0:3 (18:25, 19:25, 25:27) 62:77

 

V kolo (19/21.10.2018)

Dubočica – Užice 3:1 (25:21, 25:23, 13:25, 25:15) 88:84

Borac – Timok 3:0 (25:18, 25:22, 25:21) 75:61

Jagodina – Banat 3:2 (25:20, 25:19, 20:25, 28:30, 15:11) 113:105

Metalac Takovo – Bavanište 3:1 (26:28, 25:19, 25:23, 25:17) 101:87

Mladost – Klek Srbijašume 3:1 (22:25, 26:24, 25:23, 31:29) 104:101

Srem Eaton – Toplički Vitezovi 3:2 (25:13, 27:29, 20:25, 25:17, 19:17) 116:101

 

VI kolo (26/28.10.2018)

Užice – Toplički Vitezovi 3:0 (25:13, 25:12, 25:20) 75:45

Klek Srbijašume – Srem Eaton 3:0 (25:16, 25:22, 25:17) 75:55

Bavanište – Mladost 2:3 (23:25, 25:23, 25:12, 19:25, 12:15) 104:100

Banat – Metalac Takovo 2:3 (23:25, 26:24, 19:25, 25:23, 12:15) 105:112

Timok – Jagodina 0:3 (18:25, 20:25, 18:25) 56:75

Dubočica – Borac 3:1 (25:14, 18:25, 30:28, 25:11) 98:78

 

VII kolo (02/04.11.2018)

Borac – Užice 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21) 96:78

Jagodina – Dubočica 0:3 (23:25, 20:25, 19:25) 62:75

Metalac Takovo – Timok 3:0 (25:21, 25:16, 28:26) 78:63

Mladost – Banat 1:3 (26:24, 16:25, 18:25, 19:25) 79:99

Srem Eaton – Bavanište 1:3 (25:19, 23:25, 12:25, 24:26) 84:95

Toplički Vitezovi – Klek Srbijašume 0:3 (19:25, 16:25, 22:25) 57:75

 

VIII kolo (09/11.11.2018)

Užice – Klek Srbijašume 3:2 (25:19, 25:13, 23:25, 18:25, 15:09) 106:91

Bavanište – Toplički Vitezovi 3:0 (25:10, 25:16, 25:17) 75:43

Banat – Srem Eaton 3:2 (25:21, 21:25, 25:18, 15:25, 15:12) 101:101

Timok – Mladost 0:3 (21:25, 26:28, 21:25) 68:78

Dubočica – Metalac Takovo 2:3 (21:25, 25:15, 21:25, 25:19, 13:15) 105:99

Borac – Jagodina 3:1 (25:20, 19:25, 25:22, 25:23) 94:90

 

IX kolo (16/18.11.2018)

Jagodina – Užice 3:2(14:25, 22:25, 25:21, 25:14, 15:09) 101:94

Metalac Takovo – Borac 3:0 (25:17, 25:22, 25:20) 75:59

Mladost – Dubočica 0:3 (14:25, 19:25, 19:25) 52:75

Srem Eaton – Timok 3:1 (27:25, 25:16, 22:25, 25:17) 99:83

Toplički Vitezovi – Banat 2:3 (22:25, 25:14, 24:26, 25:22, 11:15) 107:102

Klek Srbijašume – Bavanište 3:0 (25:09, 25:16, 25:14) 75:39

 

X kolo (23/25.11.2018)

Užice – Bavanište 3:1 (25:15, 24:26, 25:23, 25:20) 99:84

Banat – Klek Srbijašume 3:2 (20:25, 25:23, 19:25, 25:18, 15:10) 104:101

Timok – Toplički Vitezovi 3:1 (24:26, 25:16, 25:20, 25:22) 99:84

Dubočica – Srem Eaton 3:0 (25:15, 25:22, 25:23) 75:60

Borac – Mladost 2:3 (23:25, 25:17, 24:26, 25:17, 13:15) 110:100

Jagodina – Metalac Takovo 1:3 (27:25, 23:25, 14:25, 18:25) 82:100

 

XI kolo (30.11/02.12.2018)

Metalac Takovo – Užice 3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:16, 15:11) 109:99

Mladost – Jagodina 3:1 (25:20, 18:25, 25:16, 25:21) 93:82

Srem Eaton – Borac 3:2 (25:22, 25:23, 21:25, 15:25, 16:14) 102:109

Toplički Vitezovi – Dubočica 0:3 (19:25, 14:25, 25:27) 58:77

Klek Srbijašume – Timok 3:1 (23:25, 25:14, 25:15, 25:15) 98:69

Bavanište – Banat 3:2 (25:20, 25:21, 23:25, 22:25, 15:13) 110:104

 

XII kolo (07/09.12.2018)

Užice – Banat 3:0 (25:17, 31:29, 25:20) 81:66

Bavanište – Timok 3:0 (25:22, 36:34, 25:22) 86:78

Klek Srbijašume – Dubočica 0:3 (19:25, 27:29, 23:25) 69:79

Toplički Vitezovi – Borac 1:3 (19:25, 28:30, 25:20, 21:25) 93:100

Srem Eaton – Jagodina 3:1 (23:25, 25:15, 25:13, 26:24) 99:77

Mladost – Metalac Takovo 3:2 (15:25, 26:24, 25:17, 23:25, 15:12) 104:103

 

XIII kolo (14/16.12.2018)

Mladost – Užice 1:3 (13:25, 19:25, 26:24, 17:25) 75:99

Metalac Takovo – Srem Eaton 3:1 (25:17, 25:15, 25:27, 25:22) 100:81

Jagodina – Toplički Vitezovi 3:0 (25:10, 25:14, 25:17) 75:41

Borac – Klek Srbijašume 2:3 (25:23, 21:25, 26:28, 25:22, 08:15) 105:113

Dubočica – Bavanište 3:0 (25:19, 25:21, 25:23) 75:63

Timok – Banat 1:3 (17:25, 25:18, 14:25, 19:25) 75:93

 

XIV kolo (21/23.12.2018)

Užice – Timok 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26) 95:95

Banat – Dubočica 1:3 (12:25, 26:24, 14:25, 13:25) 65:99

Borac – Bavanište 3:0 (25:19, 25:23, 25:23) 75:65

Klek Srbijašume – Jagodina 3:1 (25:21, 25:17, 20:25, 25:22) 95:85

Toplički Vitezovi – Metalac Takovo 1:3 (26:24, 15:25, 25:27, 18:25) 84:101

Srem Eaton – Mladost 3:0 (25:19, 25:23, 25:19) 75:61

 

 

XV kolo (01/03.02.2019)

Srem Eaton – Užice 0:3 (17:25, 22:25, 22:25) 61:75

Mladost – Toplički Vitezovi 3:0 (25:19, 25:09, 25:21) 75:49

Metalac Takovo – Klek Srbijašume 3:0 (25:16, 28:26, 25:15) 78:57

Jagodina – Bavanište 3:1 (25:20, 25:23, 20:25, 27:25) 97:93

Borac – Banat 2:3 (27:29, 25:14, 22:25, 25:21, 12:15) 111:104

Dubočica – Timok 3:1 (26:24, 25:19, 22:25, 25:23) 98:91

 

XVI kolo (08/10.02.2019)

Užice – Dubočica 1:3 (15:25, 19:25, 25:15, 25:27) 84:92

Timok – Borac 0:3 (16:25, 20:25, 17:25) 53:75

Banat – Jagodina 3:0 (25:16, 25:21, 25:19) 75:56

Bavanište – Metalac Takovo 0:3 (14:25, 20:25, 15:25) 49:75

Klek Srbijašume – Mladost 3:1 (25:18, 25:21, 21:25, 25:14) 96:78

Toplički Vitezovi – Srem Eaton 1:3 (29:27, 17:25, 28:30, 21:25) 95:107

 

XVII kolo (15/17.02.2019)

Toplički Vitezovi – Užice 1:3 (25:21, 21:25, 18:25, 20:25) 84:96

Srem Eaton – Klek Srbijašume 1:3 (21:25, 25:19, 24:26, 20:25) 90:95

Mladost – Bavanište 1:3 (25:19, 26:28, 20:25, 12:25) 83:97

Metalac Takovo – Banat 3:1 (30:32, 25:19, 25:19, 25:21) 105:91

Jagodina – Timok 2:3 (25:14, 25:20, 22:25, 20:25, 16:18) 108:102

Borac – Dubočica 1:3 (19:25, 15:25, 25:23, 20:25) 79:98

 

XVIII kolo (22/24.02.2019)

Užice – Borac 2:3 (25:17, 23:25, 25:22, 13:25, 12:15)  98:104

Dubočica – Jagodina 3:1 (25:20, 20:25, 25:22, 25:16) 95:83

Timok – Metalac Takovo 0:3 (22:25, 16:25, 11:25) 49:75

Banat – Mladost 3:0 (25:20, 25:15, 25:13) 75:48

Bavanište – Srem Eaton 3:1 (25:21, 19:25, 25:20, 25:21) 94:87

Klek Srbijašume – Toplički Vitezovi 3:0 (25:11, 25:23, 25:22) 75:56

 

 

XIX kolo (01/03.03.2019)

Klek Srbijašume – Užice 3.0 (25:21, 25:15, 25:17) 75:53

Toplički Vitezovi – Bavanište 2:3 (15:25, 25:20, 25:17, 24:26, 07:15) 96:103

Srem Eaton – Banat 0:3 (19:25, 20:25, 15:25) 54:75

Mladost – Timok 3:1 (25:18, 17:25, 25:18, 25:19) 92:80

Metalac Takovo – Dubočica 3:1 (25:17, 27:29, 25:22, 25:22) 102:90

Jagodina – Borac 0:3 (18:25, 18:25, 14:25) 50:75

 

XX kolo (15/17.03.2019)

Užice – Jagodina 3:1 ( 25:16, 25:10, 24:26, 25:21) 99:73

Borac – Metalac Takovo 0:3 (22:25, 13:25, 10:25) 45:75

Dubočica – Mladost 3:1 (25:17, 25:20, 26:28, 25:20) 101:85

Timok – Srem Eaton 3:1 (22:25, 25:21, 25:16, 25:17) 97:79

Banat – Toplički Vitezovi 3:0 (25:13, 25:18, 25:21) 75:52

Bavanište – Klek Srbijašume 3:1 (25:20, 19:25, 25:19, 25:16) 94:80

 

 

XXI kolo (22/24.03.2019)

Bavanište – Užice 3:2 (26:28, 23:25, 25:22, 25:19, 15:5) 114:99

Klek Srbijašume – Banat 3:1 (25:17, 25:16, 20:25, 25:19) 95:77

Toplički Vitezovi – Timok 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:18) 97:82

Srem Eaton – Dubočica 1:3 (22:25, 25:22, 19:25, 20:25) 86:97

Mladost – Borac 1:3 (19:25, 18:25, 25:22, 24:26) 86:98

Metalac Takovo – Jagodina 3:0 (25:18, 25:16, 25:14) 75:48

 

 

XXII kolo (29/31.03.2019)

Užice – Metalac Takovo 0:3 (21:25, 12:25, 15:25) 48:75

Jagodina – Mladost 3:0 (30:28, 28:26, 25:20) 83:74

Borac – Srem Eaton 3:0 (25:17, 25:21, 25:19) 75:57

Dubočica – Toplički Vitezovi 3:2 (25:18, 20:25, 18:25, 25:18, 15:13) 103:99

Timok – Klek Srbijašume 3:0 (25:13, 25:20, 25:22) 75:55

Banat – Bavanište 0:3 (14:25, 24:26, 20:25) 58:76