Sudije: Igor Čaraveša, Elvis Dautović (obojica Prijepolje);

UŽICE – DRINA 3:2 (25:19, 20:25, 12:25, 26:24, 15:11) 98:104

Užice: Božić 1p, Kurćubić (lib), Ćirković 13p, Avramović M 5p, Luković 3p, Ignjatović 14p, Lazić (kap) 20p, Avramović F, Krstić, Lekaj, Murić, Milojević (lib); treneri Bogosavljević i Krsmanović:

Drina: Blagojević V (kap) 1p, Stevanović 10p, Marjanović 3p, Đurić 6p, Gavrilović 21p, Milosavljević, Mićović, Milovanović 7p, Pavlović 10p, Blagojević D (lib); trener Lečić:

Šesta pobeda u nizu… i to je to. Ništa više. Bajinobaštani baš ne leže Užičanima. Svojom borbenošću i željom za nadigravanjem su potpuno omađijali domaće igrače, tako da je pobeda Užičana veliki uspeh. Da su pobedili gosti ne bi bilo nezasluženo.

Iako su u prvom setu gubili 7:2, domaći igrači su uspeli da se konsoliduju i da polako preuzimaju stvar u svoje ruke. Užice je osvojilo prvi set sa 25:19 i povelo u drugom 12:5. Kako objasniti neshvatljiv pad i gubitak drugog seta sa 25:20… ? Teško. Samopouzdanje…

U trećem setu su se gosti razigrali i skoro nokautirali domaće igrače (25:12).

Četvrti set počinje sjajno za Užičane. Vode sa 13:7 i … onda sunovrat… Na servis korektora Milovanovića Bajinobaštani se sjajno vraćaju u igru i preokreću rezultat na 14:13 u njihovu korist. Nadu domaćih za ulazak u peti set produžava rezervista Božić sjajnim servisima, ali na nesreću Užičana korektor Bajinobaštana Milovanović unosi opet paniku u prijem Užica i … Srećno Užice dobija četvrti set (26:24).

U petom setu servisi domaćih Lukovića i Ćirkovića, uhvaćene dve kontre Lekaja i napadi Ćirkovića, kao i umor gostiju, su doveli Užičane do pobede.

U 13. kolu Užice je domaćin Gračcu. Utakmica se igra u subotu, 12. marta, u dvorani Veliki park sa početkom u 16 časova.