Sudije: Branko Bošković (Kraljevo), Anes Martinović (Novi Pazar);

PARTIZAN 2012 – UŽICE  1:3 (27:25, 22:25, 20:25, 20:25) 89:100

Partizan 2012: Blagojević M 10p, Obreza, Blagojević A (kap) 16p, Vasiljević 7p, Đurović, Čkrebo 1p, Bukonja 4p, Marković, Prodanović 14p, Rećević, Jovanović (lib), Aleksandrić (lib);

Užice: Krstić, Ćirković 15p, Avramović M 1p, Luković 5p, Ignjatović 17p, Lazić (kap) 28p, Avramović F 1p, Dabić, Lekaj 1p, Murić, Milojević (lib), Kurćubić (lib); treneri Bogosavljević i Krsmanović;

Kao i mnogo puta pre ove utakmice, ekipa Užica je opušteno počela meč očekujući da se protivnik sam preda. Za bodove protiv Partizana 2012 Užičani su morali dobro da se oznoje. Borba je trajala 96 minuta, a gosti iz Užica su počeli da igraju posle prvog seta, koji je domaćin dobio 27:25.

U ekipi Partizan 2012 se posebno istakao primač servisa Prodanović, koji je igrao skoro bez greške i svojom igrom ulivao samopouzdanje svojim saigračima. Užičani su se dosta trudili, imali dobrih akcija, ali su dosta i grešili. Veliki broj grešaka unosio je nervozu kod igrača Užica, ali zahvaljujući upornosti, velikoj želji i boljoj fizičkoj spremnosti ostvarili su pobedu rezultatom 3:1. Najbolji u redovima gostiju bio je srednji bloker Ignjatović.

U 12. kolu Druge lige zapad Užice dočekuje Drinu iz Bajine Bašte u nedelju, 06. marta 2016. godine, u dvorani Veliki park sa početkom u 16,15 časova.

REZULTATE I TABELU DRUGE LIGE ZAPAD MOŽETE VIDETI U RUBRICI SENIORI – DRUGA LIGA ZAPAD.