Sudije: Ivan Đokić (Požega), Mirjana Mitrović (Kosjerić);

UŽICE – PARTIZAN 2012 (Vraneši) 3:0 (25:14, 25:17, 25:23) 75:54

Užice: Tripković 2 p, Ćirković 13 p, Derikonjić 3 p, Ignjatović 12 p, Lazić (kap) 23 p, Avramović, Đokić, Bakić, Murić, Arsić 1 p, Milojević (lib), Žunić (lib); treneri Bogosavljević i Krsmanović;

Partizan 2012: Đurović 3 p, Blagojević (kap) 7 p, Jovanović, Čkrebo M 4 p, Mitrović 2 p, Čkrebo S 2 p, Bukonja 4 p, Marković 5 p, Aleksandrić (lib);

Novajlija u Drugoj ligi zapad iz Vraneša, Partizan 2012, je prvi put gostovao u Užicu. Užičani “nisu” bili dobri domaćini – pobedili su 3:0 i osvojili sva 3 boda. Gosti su svoju šansu videli u trećem setu kada su se Užičani opustili, ali uspeli su samo da zaprete, ne i da osvoje set.

U ekipi Užica se posebno istakao primač servisa Stanko Ćirković.

U trećem kolu Užičani gostuju u Bajinoj Bašti. Utakmica Drina – Užice se igra u subotu, 31. oktobra 2015. godine, sa početkom u 13 časova.

REZULTATE I TABELU DRUGE LIGE ZAPAD MOŽETE POGLEDATI U RUBRICI SENIORI.

JUNIORSKA LIGA – 3. kolo

Užice, sala OŠ Stari grad; Gledalaca: 10;

Sudije: Filip Avramović, Nemanja Lazić (obojica Užice);

UŽICE – FAP Livnica 3:0 (30:28, 25:15, 26:24) 81:67

Užice: Murić 7 p, Tripković (kap) 18 p, Đokić, Veljašević, Bakić 5 p, Arsić 14 p, Derikonjić 1 p, Božić 4 p, Lekić, Krstić, Dabić 5 p, Žunić (lib); treneri Bogosavljević i Krsmanović;

FAP Livnica: Grbić 2 p, Drobnjak J 7 p, Oković (kap) 29 p, Memović, Drobnjak M, Šunder 2 p, Puzović 4 p, Planić, Mutabdžija (lib); trener Oković;

Prijepoljci su na ovu utakmicu došli značajno pojačani u odnosu na prethodno gostovanje u Užicu, sa primačima Okovićem (najboljim poenterom današnje utakmice) i Grbićem. Zahvaljujući njima dvojici i srednjem blokeru Drobnjaku, utakmica je bila izjednačena i rezultatski uzbudljiva. Samo su drugi set Užičani dobili ubedljivo.

Bojan Tripković, kapiten juniora Užica, je prvi put igrao na mestu korektora i snašao se odlično. Od mlađih momaka zapaženi su bili tehničar Dušan Božić (statistički nije imao grešku), primač servisa Božidar Arsić i srednji bloker Mladen Dabić.

REZLTATE I TABELU JUNIORSKE LIGE MOŽETE POGLEDATI U RUBRICI MLAĐE KATEGORIJE/JUNIORI.