Sudije: Petar Ignjatović (Ue), Petar Jokić (BB);

DRINA – UŽICE 0:3 (16:25, 20:25, 08:25) 44:75

Lazarević, Tadić (kap), Kvardarević, Vuković, Milosavljević D, Milovanović, Janković, Vranić, Mandić, Dimitrijević (D2), Kunčak (D1), Milosavljević M (D3); trener Lečić;

Užice:

Krstić (D1), Radojičić, Božić (D2), Milojević (kap), Đenić, Kostić, Veljašević, Derikonjić, Grujić, Todorović, Žunić, Dabić; treneri Panić i Šimšić;

Pioniri Užica predvođeni trenerima Panićem i Šimšićem

Revanš utakmica između Drine i Užica, odigrana u Bajinoj Bašti, takođe je pripala Užičanima. Utakmica je trajala 51 minut i ostvaren je rezultat 3:0. Međutim, drugi set je bio uzbudljiv i do kraja neizvestan.

Prvi set je relativno lako Užice rešilo u svoju korist, zahvaljujući ozbiljnom i disciplinovanom pristupu svakog igrača prve postave. U drugom setu su domaćini zaigrali mnogo bolje. Vodili su sve vreme do 20:18, kada je Užice na servis Derikonjića osvojilo 6 uzastopnih poena i time osvojilo i drugi set. Treći set je otvorio Uroš Krstić sjajnim servisima i Užice je povelo 7:0. Razlika se do kraja i uvećala, a svi momci sa rezervne klupe su dobili šansu da igraju u dresu užičke ekipe.

REZULTATE I TABELU PIONIRSKE LIGE MOŽETE POGLEDATI U FOLDERU MLAĐE KATEGORIJE/PIONIRI.