Sudije: Ivan Đokić (Požega), Ana Ćojbašić (Ivanjica);

BUKOVICA PUTEVI – UŽICE 0:3 (14:25, 04:25, 14:25) 32:75

Peruničić (D1), Popović, Milutinović, Kolarević, Gojković, Milutinović N, Mićović, Perišić, Spasović (kap), Zečević, Milošević (D2), Jelić; trener Petrović;

Užice:

Krstić (D1), Božić (D2), Milojević (kap), Lekić, Mandić, Veljašević, Derikonjić, Grujić, Todorović, Žunić, Dabić, Đenić; treneri Panić i Šimšić;

Na vrućem terenu u Ivanjici pioniri Užica su odigrali mnogo bolje nego prethodnog dana u Užicu protiv Bajinobaštana. Klub iz Ivanjice ima mnogo veću tradiciju nego OK “Užice”. Ekipu Bukovica Putevi predvodi izvanredni kapiten Spasović, član seniorskog tima ekipe iz Ivanjice.

Međutim, pioniri Užica su bili skoncentrisani i disciplinovani i nisu dozvolili domaćinu da se rezultatski približi ni jednog trenutka. Zahvaljujući sigurnoj igri Užičana, utakmica je trajala svega 45 minuta. Drugi set je dobijen sa neverovatnih 25:4.

Danas su debi u takmičarskoj utakmici za ekipu Užica imali Vladimir Đenić i Stefan Grujić.