Sudije: Anđelka Ljubojević, Uroš Rogić (oboje Užice);

BUKOVICA PUTEVI – UŽICE 0:3 (22:25, 18:25, 17:25) 57:75

Bukovica Putevi: Milićević, Stefanović, Ristić (kap), Nešovanović, Spasović, Glavinić, Čolović, Savićević (lib); treneri Branko Novitović i Jugoslav Nešovanović;

Užice:

Bane Nenadić (kap) 9 poena (napad 26/8 – 31 %, 4 greške u napadu; 1 blok, 10 odbrana; prijem 13/21 – 62 %, 4 asa protivnika; 8 servisa – 3 servis greške);

Petar Ignjatović 11 poena (napad 16/8 – 50 %, 3 greške u napadu; 1 blok, 9 odbrana; prijem 6/9 – 67 %, 1 as protivnika; 13 servisa – 2 asa);

Pavle Milanović (1 servis);

Milan Radmilac 3 poena (napad 3/1 – 33 %, 1 greška u napadu; 1 blok, 5 odbrana; 16 servisa – 1 as, 1 servis greška);

David Janjić 12 poena (napad 14/5 – 36 %, 4 greške u napadu; 4 bloka, 3 odbrane; prijem 0/1; 18 servisa – 3 asa, 3 servis greške);

Bojan Sredojević 10 poena (napad 9/5 – 56 %, 1 greška u napadu; 4 bloka; 6 servisa – 1 as);

Vladan Sredojević (2 servisa);

Stefan Lekaj

Bojan Tripković 1 poen (napad 1/0; 3 odbrane; 5 servisa – 1 as);

Miloš Selaković

Dejan Čolić 7 poena (napad 15/5 – 33 %, 1 greška u napadu; 1 blok, 6 odbrana; 6 servisa – 1 as, 1 servis greška);

Ljubiša Milojević (lib) (8 odbrana; prijem 9/19 – 47 %, 4 asa protivnika);

Treneri: Slobodan Bogosavljević i Vladimir Krsmanović;

Odbojkaški klub "Užice" - juniorska ekipa

Odbojkaški klub “Užice” – juniorska ekipa

I juniori Odbojkaškog kluba “Užice” su imali uspešan vikend. Na gostovanju u Ivanjici savladali su ekipu Bukovica Putevi rezultatom 3:0. Domaćin, čija seniorska ekipa igra Prvu ligu, je odlično zaigrao u prvom setu. Predvođeni primačem servisa Ristićem i odličnim serverima Milićevićem i Nešovanovićem, poveli su 11:6, pa 14:7, pa 15:10. Od ulaska Bojana Tripkovića na servis umesto Dejana Čolića sve se preokrenulo na stranu gostiju iz Užica. Sigurnost na servisu, koju su ispoljili Petar Ignjatović i Bojan Sredojević, prenela se i na pojačanu koncentraciju u bloku i igri u polju. Užičani su preokrenuli rezultat i osvojili prvi set rezultatom 25:22. U drugom i trećem setu Užičani su u početnim fazama setova pravili razliku od 5 i više poena i to uspešno čuvali do kraja setova.

Utakmicu je odlično odigrao tehničar Radmilac. Razigrao je celu prvu postavu i znalački je vodio ekipu do pobede. Odlične asistente je imao u danas odličnom primaču servisa Ignjatoviću i srednjim blokerima Sredojeviću i Janjiću.

Narednog vikenda juniori Užica dočekuju prvoplasiranu ekipu na tabeli “Libero Ča” iz Čačka. Utakmica se igra 01. decembra u sali OŠ “Stari grad” sa početkom u 12 časova.

REZULTATE I TABELU JUNIORSKE LIGE MOŽETE POGLEDATI U KATEGORIJI JUNIORI.