Sudije: Maksimović, Avramović (oboje Užice);

UŽICE – LUČANI 3:0 ( 25:22, 25:19, 25:15) 75:56

Lučani: Nešovanović M, Nešovanović Lj, Radojičić, Koturović, Lalić, Alimpijević, Matijašević (kap), Renulić (lib); trener Madžarević;

Užice:

Bane Nenadić (kap)  21 poen ( napad 23/12 – 52 %, 3 greške u napadu; 10 odbrana; prijem 4/5 – 80 %; 19 servisa – 9 asova, 6 servis greški);

Pavle Milanović  ( 5 servisa – 1 servis greška);

Milan Radmilac  1 poen ( 1 odbrana; 4 servisa – 1 as, 1 servis greška);

David Janjić  5 poena ( napad 8/5 – 63 %, 2 greške u napadu; 1 odbrana; 7 servisa);

Bojan Sredojević  9 poena ( napad 8/6 – 75 %; 3 bloka; 4 servisa – 1 servis greška);

Vladan Sredojević  5 poena ( napad 15/4 – 27 %, 3 greške u napadu; 1 blok, 4 odbrane; 12 servisa – 1 servis greška);

Stefan Lekaj  ( 3 servisa – 1 servis greška);

Bojan Tripković  2 poena ( napad 1/0, 1 greška u napadu; 2 bloka, 2 odbrane; 8 servisa – 2 servis greške);

Miloš Selaković  1 poen ( napad 3/1 – 33 %; 2 servisa – 1 servis greška);

Dejan Čolić  9 poena ( napad 11/6 – 55 %, 2 greške u napadu; 1 blok, 3 odbrane; prijem 10/22 – 45 %, 2 asa protivnika; 7 servisa – 2 asa, 4 servis greške);

Ljubiša Milojević (lib) ( 5 odbrana; prijem 10/17 – 59 %);

Treneri: Bogosavljević, Krsmanović;

Pouzdani srednji bloker Bojan Sredojević

Juniori Užica su u trećem kolu Juniorske lige na svom terenu savladali uvek neugodne vršnjake iz Lučana. U prvom setu su užičani igrali u grču i stegnuto, što je prouzrokovalo veliki broj grešaka. Igralo se poen za poen, a onda je set prelomio tehničar Bojan Tripković maestralno uhvaćenom loptom u polju kod rezultata 22:22. Usledio je penal Davida Janjića i greška lučanaca i Užice je dobilo prvi set rezultatom 25:22. Posle osvojenog prvog seta, užičani su stabilizovali svoju igru, a i razigrao se kapiten Bane Nenadić ( 9 asova), čije servise juniori Lučana nisu mogli da ukrote.

Svi članovi ekipe Užica su aktivno učestvovali i dali doprinos pobedi protiv Lučana. Posebno su se istakli, pored Nenadića, srednji bloker Bojan Sredojević i četrnaestogodišnji libero Ljubiša Milojević.

U četvrtom kolu Juniorske lige užičani gostuju ekipi Bukovice Puteva. Utakmica se igra u Ivanjici. Termin još nije određen.

REZULTATE I TABELU JUNIORSKE LIGE MOŽETE POGLEDATI U KATEGORIJI JUNIORI.